Logo

Infomracje

O drukarce Zortrax M200


Drukarka Zortrax M200 stworzona w Polsce. Została doceniona przez tysiące użytkowników na całym świecie. Wydruki charakteryzują się powtarzalnością i precyzją pomiarową. Drukarka dokładnie odtwarza wymiary modelu 3D. Dzięki temu mamy pewność, że kolejne egzemplarze będą takie same.

Specyfikacja materiałów Zortrax M200


Z-ABS

To klasyczny i wszechstronny materiał termoplastyczny. Jest łatwy w obróbce mechanicznej. Idealnie sprawdza się w druku części wymagających testowania, prototypów i modeli koncepcyjnych. Z-ABS, w połączeniu z Z-SUITE, zapewnia doskonałe właściwości estetyczne i mechaniczne drukowanych obiektów.

Z-Ultrat

To jeden najtwardszych i najbardziej wytrzymałych materiałów termoplastycznych. Pozwala na tworzenie wydruków z doskonałym, półbłyszczącym wykończeniem. Jest idealny do testowania iteracyjnego i drukowania modeli architektonicznych. W połączeniu z drukarką M200 może tworzyć realistyczne prototypy, a nawet części końcowe.

Z-Glass

Unikalny, odporny na odkształcenia materiał, który przepuszcza światło. Z-GLASS to termoplastyczny kopoliester, zmieszany z włóknem szklanym, odporny na rozciąganie, wysoką temperaturę i ścieranie (a także na sole, kwasy i zasady). Doskonały do druku modeli przepuszczających światło.

Z-Hips

To termoplastyczny polimer o wysokiej odporności na uderzenia. Można go dowolnie obrabiać - malować, kleić czy piaskować. Doskonale nadaje się do prototypowania dużych modeli, takich jak obudowy urządzeń elektrycznych zarówno domowego użytku, jak i przemysłowych.

Z-PETG

Z-PETG jest odporny na działanie soli, kwasów i zasad. Jest idealnym materiałem narażonym na działanie czynników chemicznych. Materiał, z którego można tworzyć wytrzymałe i wymagające części. Odporne na działanie czasu.

Z-PCABS

Mieszanka ABS + poliwęglan. Wykorzystywany do drukowania obudów. Materiał odporny na wysokie i niskie temperatury. Bardzo dobry materiał do produkcji funkcjonalnych prototypów.

Przykładowe wydruki Zortrax M200