Zajmujemy się szeroko pojętym "Rapid Prototyping". Od kilku lat działamy na rynku druku 3D. Wspieramy klienta kompleksowo. Zaczynając od pomysłu , projektu na prototypie i finalnym produkcie, elemencie kończąc. Do projektowania 3D używamy oprogramowania Solidworks. Natomiast do druku prototypów wykorzystujemy jedne z najlepszych drukarek desktopowych na rynku a mianowicie: Zortrax i Formlabs. Działamy w 2 systemach druku FDM – druk z plastiku oraz SLA – druk z żywicy.


Działamy z myślą wspierania nie tylko dużych firm, ale także konstruktorów, architektów, artystów, jubilerów, modelarzy i stomatologów w fazie prototypowania i powstawania realnego projektu. Uwielbiamy tworzyć i kreować rzeczywistość, równocześnie mając z tego ogromną satysfakcję. Naszym priorytetem jest zadowolony klient.


Poznaj nasz zespół


Szymon

mgr inż. Szymon Mitoraj

Współwłaściciel

Magister inżynier energetyki i elektrotechniki. Wieloletnie doświadczenie w branży elektroenergetycznej. 3D modelowanie, drukowanie.

Mariusz2

mgr inż. Mariusz Pyka

Właściciel

Inżynier-Konstruktor. Kilkuletnie doświadczenie w branży Automotive i Aluminium. 3D: modelowanie, drukowanie, skanowanie. Kontakt: 601381128